• icon
    Meditácia hojnosti

    Vitajte medzi ľuďmi, ktorí si prajú mať v živote viac hojnosti. Vytvorili sme pre vás 12-minútovú vedenú meditáciu, ktorá vám pomôže a podporí vás, aby k vám prúdilo viac bohatstva, lásky a inšpirácie.

Meditáciu pre vás pripravili...

Zuzka Koščová

Autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla

Som spokojná žena, ktorá si žije po svojom a plní si svoje sny. Manželka, dcéra, sestra, šperkárka, psychologička, autorka úspešných kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla. Inšpirujem ľudí žiť krajší farebnejší život, objavovať a napĺňať svoj potenciál. Svoje články píšem najmä na blog www.krajsiden.sk a svoju šperkársku tvorbu prezentujem na www.melly.sk. Robím to, čo milujem, v čom vidím zmysel a prínos pre ľudí.

Stanka Sobolová

Zakladateľka, lektorka a srdce projektu Šťastná žena

Som manželka, mama 2 krásnych synov a žena milujúca život so všetkým, čo prináša:) Svoje poslanie napĺňam aj ako lektorka, autorka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena. Vediem semináre osobnostného rozvoja pre ženy - Víkendy šťastných žien, a prednášam pre ne aj na rôznych podujatiach a vo firmách. Pomáham ženám v oblasti rozvíjania ženstva, materstva, vzťahov a hojnosti. Som autorkou online kurzu Edu Synergies pre učiteľov a rodičov, ktorí chcú zmeniť naše školstvo zvnútra; tvorím printové i elektronické knihy pre ženy a ich ratolesti, vášnivo blogujem... Viac z mojej tvorby vás pozývam ochutnať na moje weby: www.stastna-zena.sk, www.bohata-zena.sk, www.edu-synergies.sk.

Máte otázky?