Bonusové videá

To, čo sme načrtli dvomi stranami v diári je téma, do ktorej sa oplatí poriadne zahĺbiť. Tu je pár tipov na videá, kde Bob Proctor bližšie vysvetľuje, prečo často nevieme dosiahnuť výsledky, na ktoré celkom iste máme potenciál.

Prečo nerobíme to, čo vieme, že by nám zmenilo život

Toto video som videl už aspoň 30x, teóriu som počul aspoň 100x a stále v tom nachádzam niečo nové. Nejde totiž o to, či ste informácie už počuli, ale či tak konáte, a či sa to odzrkadlilo aj na vašich výsledkoch.

Čo skutočne chcete?

Sú tri druhy cieľov. Len jeden z nich vám dám energiu, inšpiráciu, nadšenie, uspokojenie a osobný rast, po ktorom možno túžite. Škoda, že väčšina ľudí si vyberie tie druhé dva. Ktoré sú to? Dozviete sa vo videu.

Zákony vesmíru, ktoré sa oplatí dodržiavať

Tento vesmír funguje podľa istých pravidiel - zákonov. Keď ich budete dodržiavať, ocitnete sa v prúde tvorivej kreatívnej energie. Ak pôjdete proti nim, nezáleží na tom, ako veľmi sa budete snažiť sami sa len presvedčíte o tom, že píla, na ktorú sa tlačí, nereže. Na ktorej strane budete vy? Viac o týchto zákonoch sa dozviete vo videu vyššie.

6 mentálnych schopností, na ktoré ste možno už zabudli

Naša myseľ je zázračný nepredstaviteľne silný tvorivý nástroj. Na to, aby sme ju mohli využiť, potrebujeme nielen poznať, ale hlavne začať využívať 6 mentálnych schopností. Umožnia vám zvoliť si život, aký chcete a zrealizovať ho bez ohľadu na prostredie a vonkajšie okolnosti. Používate ich všetky?

Máte otázky?