Pozitívne afirmácie pre váš telefón, tablet a počítač

Čo sú afirmácie?

V texte v I Can Diári ste sa dozvedeli, prečo je dôležité pohrávať sa s myšlienkami a nápadmi nielen na vedomej a logickej úrovni, ale hlavne, prečo je dôležité presunúť ich do podvedomia a spojiť ich s emóciami.

V tom nám pomôžu pozitívne tvrdenia = afirmácie...

Ako na to?

Myšlienky sa do nášho podvedomia dostali dvoma spôsobmi:

  1. Silný emocionálny zážitok
    Nanešťastie, život často prináša negatívne silné emocionálne zážitky. Keď má niekto ťažkú diagnózu, prežije dopravnú nehodu alebo cíti veľký strach, okamžite to zmení podvedomé nastavenie.
  2. Častým opakovaním
    Takto sme prijali väčšinu našich podvedomých spôsobov správania a myslenia, ktoré teraz ovplyvňujú náš život. Naučili sme sa tak rozprávať rodným jazykom, zaväzovať šnúrky, vytvorili sme si tak predstavu o peniazoch a aj o sebe - čo si myslíme, že dokážeme a nedokážeme, v čom si myslíme, že sme dobrí alebo nešikovní.

Pri afirmáciách využívame ten druhý spôsob, aby sme zmenili náš zaužívaný spôsob myslenia a vytvorili si také nastavenie, taký obraz o sebe, aký chceme.

Afirmácie sú teda pozitívne tvrdenia, ktoré vyjadrujú myšlienky a postoje, ktoré si chceme osvojiť tak, že si ich často opakujeme a dávame na miesta, kde ich často vidíme.

Použitie

V dnešnom svete úžasných technológií sa často pozeráme na obrazovku telefónu, tabletu, či počítača. A práve preto nám pozadia týchto obrazoviek pomôžu zmeniť nastavenie mysle, ktoré nás teraz obmedzuje na také, ktoré nám bude pomáhať.

Nižšie nájdete rôzne verzie a veľkosti pozadí s afirmáciou. Stiahnite si tie, ktoré potrebujete, dajte si ich na pozadie a vždy, keď sa pozriete na obrazovku, prečítajte si vaše nové presvedčenie.

Kliknite na obrázok, aby sa vám zobrazila plná veľkosť obrázka, ktorý si následne môžete stiahnuť.

Afirmácia na telefón - mandala

Afirmácia na telefón - biznis edícia

Afirmácia na počítač - mandala

Afirmácia na počítač - biznis edícia

Afirmácia na tablet - mandala

Afirmácia na tablet - biznis edícia

Máte otázky?